Rybaczówka - Domek

Obiekt "RYBACZÓWKA" usytuowany jest w wypoczynkowej części Mielna-Unieście przy ulicy 6-go Marca. Jego dogodna lokalizacja sprosta wymaganiom najbardziej wymagających turystów. Odległość do najbliższego sklepu spożywczego to ok. 100 metrów. Dojście do plaży i przystani rybackiej nie zajmie więcej niż 5 minut.

W sąsiedztwie obiektu znajduje się stołówka, która serwuje pyszne obiady domowe w atrakcyjnych cenach. Około 50 m. od "RYBACZÓWKI" rozpościera się jezioro Jamno przy, którym zlokalizowana jest ścieżka rowerowa w kierunku miejscowości Łazy i Mielno. Wzdłuż ścieżki znajdują się również siłownie plenerowe.

W "RYBACZÓWCE " na parterze budynku znajduje się APARTAMENT w skład którego wchodzą: pokój dzienny, sypialnia, kuchnia z jadalnią oraz toaleta i łazienka. Apartament wyposażony jest w lodówkę, telewizor, kuchenkę gazową i kuchenkę mikrofalową. W apartamencie znajdują się dwa dwuosobowe łóżka rozkładane, jedno łóżko dwuosobowe sypialniane oraz fotel jednoosobowy rozkładany.

Na drugim piętrze RYBACZÓWKI znajdują się dwa pokoje z łazienkami 3 i 4 osobowe oraz aneks kuchenny wyposażony w płytę indukcyjną, kuchenkę mikrofalową, czajnik elektryczny.

WSZYSTKIE POKOJE WYPOSAŻONE SĄ W SPRZĘT PLAŻOWY (leżak, parawan)!

Na terenie obiektu wypoczynkowego znajduje się duży, ogrodzony parking dla samochodów.

"RYBACZÓWKA" dysponuje około 12 miejscami noclegowymi.